28.8.17

Trakai ir diena su Fit Food


Labas! Šį kartą turiu net dvi naujienas: savo noru išbandžiau vienos dienos sulčių programą ir nufilmavau savo pirmąjį video blogą! Neslepiu, kad už tai reikia dėkoti Fit Food, nes jų marketingo vadybininkė susisiekė su manimi ir paklausė, ar mane domina jų produkcija. Kadangi labai mėgstu nesveiką maistą ir dažniausiai tingiu gamintis ką nors pati (receptai tikrai nėra mano geriausi draugai), buvau labai sudominta pasiūlymo.  Tuo pasinaudojau ne tik kaip puikia proga leisti savo kūnui pailsėti nuo viso maisto, kuris paskutiniuoju metu jam teko, bet ir nufilmavau vlogą. Tai padaryti norėjau jau seniai, bet vis atidėliodavau. Kai pažadi, pažadus reikia tesėti, tiesa? Taigi, štai ir mano pirmas, galbūt kiek prisvilęs, tačiau iškeptas su meile, blynas.

Kadangi blynas vis dėlto buvo pirmasis, noriu dabar paminėti keletą dalykų, kurie taip ir nepateko į galutinį video arba nebuvo paminėti apskritai. Sulčių programą pradedantiesiems galite rasti čia. Kadangi ta savaitė man buvo labai varginanti, šeštadienį lauke buvo 30°C, o rytą pradėjome nuo pasiplaukiojimo irklentėmis, buvo labai sunku objektyviai įvertinti  tai, kaip jaučiausi gerdama sultis, nes, greičiausiai, net jei būčiau valgiusi kaip įprastai, savijauta nebūtų geresnė. Nuovargis labiausiai pasijautė po pietų, tai atsispindi ir video bloge, tad tikiuosi, jog atleisite tokį už mano vangumą. Tą pačią dieną dar gėriau vandens bei suvalgiau saujelę graikinių riešutų, nes būtent tai daryti buvo rekomenduojama, jei užpuola alkis. Visos dienos sulčių programą sudarė 6 buteliukai po 400 ml. Ar tokios sultys, kokias gėriau aš, jums patiks, labai priklauso nuo to, ką mėgstate. Man patiko jos visos, o labiausiai tos, kurių laukiau mažiausiai ir maniau, kad šios jau tikrai nebus geros. Kalbu apie "Karališkas šaknis", nes jų sudėtyje buvo burokėlių. Kaip jau minėjau vloge, burokėlių sulčių dar nebuvo tekę ragauti, bet skonių derinys mane labai maloniai nustebino ir manau, kad jų nusipirksiu dar ne kartą ir ne du.

Sakyčiau, kad efektas pasijautė kitą dieną, sekmadienį, nes jaučiausi žvali ir energinga, o savaitgaliais taip nesijaučiu beveik niekada. Kai dabar jau praėjo daugaiu nei savaitė, galiu drąsiai teigti, kad ši programa man padėjo sugrįžti į vėžias. Keletą kartų pasidaviau pagundoms, bet, nepaisant to, renkuosi valgyti daugiau vaisių, daržovių, kruopų ir aplenkiu greito maisto restoranus. Nesakau, kad nuo dabar pradėsiu visą laiką sveikai maitintis ir tapsiu viena tų motyvatorių, bet tikrai raginu išbandyti Fit Food siūlomas programas, jei norite mesti iššūkį sau ir padaryti didžiulę paslaugą savo organizmui.


EN   Hello, everyone! A week and a half ago I had a chance to try a 1 day juice cleanse from Fit Food, which is a Lithuanian healthy food bar. Their lovely marketing manager contacted me and asked if I was interested in trying some of their production. Food and drinks is not really what my blog is about, but being a junk food lover that I am, I was really interested to try something healthier and give my body a rest.

It was much harder than I thought. So, I had 6 bottles (400 ml each) of fresh fruit and vegetable juice for the entire day. This would be OK for a colder day, bet it was 30°C outside and we also started our morning Stand up Paddle Board Surfing. This and the fact the exhausting week I had before made it really hard for me to be objective. However, the next day I felt great and I would for sure try their  juice programs again.

No comments:

Post a Comment