24.3.18

Is e.l.f. makeup worth the hype? YouTube made me buy itLabas! Nežinau, ar pastebėjote, bet nuo tada, kai prieš metus pradėjau dirbti internetinėje kosmetikos parduotuvėje, padaugėjo įrašų apie kosmetiką. Nieko nuostabaus, nes palankių aplinkybių palikti neišnaudotų tikrai nesiruošiu. Taigi, šį kartą noriu aptarti daug diskusijų sukėlusią e.l.f. kosmetiką. Kodėl daug diskusijų? Nors Lietuvoje e.l.f. vis dar yra naujiena, pasaulyje šį prekės ženklą bei jo produktų kainas žino visi, o štai pas mus kai kurių dekoratyvinės kosmetikos priemonių kainos tikrai kandžiojasi, o ypač, kai pradedame lyginti su Amerikos rinka. Iš esmės daugelis turbūt tikėjosi, kad e.l.f. kainos turėtų būti panašios į Catrice, bet čia skirtumą lemia įvairūs niunansai, į kuriuos nesileisiu. Tati dėka naujienoms neatsispyriau ir aš. Youtube galima rasti šimtus dėmesio vertų grožio eksperčių bei ekspertų, bet Tati mano pasitikėjimą užsitarnavo per daugelį metų savo nuoširdaus darbo ir niekada nenuvylusių rekomendacijų, todėl priemones rinkausi atsižvelgdama į tai, kas patiko jai. Kol kas spėjau išbandyti tik tris visiškai skirtingus produktus ir kiekvieną iš jų aptarsiu atskirai.

Bene labiausiai intrigavo e.l.f. Baked Highlighter švytėjimo suteikianti pudra (Moonlight Pearl), kurią Top Beauty be akcijos galima įsigyti už 9,90 Eur. Giriant šią švytėjimo suteikiančią pudrą mačiau ne vien Tati, todėl tikėjausi labai daug ir tikrai negaliu pasakyti, kad ši priemonė yra prasta. Ji geriausiai tiks toms, kurios mėgsta natūraliai atrodantį ir lengvą šaltesnio atspalvio švytėjimą, o sluoksniuojant stipresnis rezultatas matysis tik ant tamsesnės ar įdegusios odos. Dažniausiai e.l.f. Baked Highlighter į rankas imu tomis dienomis, kai nenaudoju daug makiažo ir noriu tik šiek tiek jį pagyvinti. Atsižvelgiant į galimą išgauti efektą, kainos ir kokybės santykis yra aukso viduriukas, nes e.l.f.  švytėjimo suteikianti pudra tikrai gali varžytis su theBalm Mary-Lou Manizer, kuri vis dėlto išlieka mano mėgstamiausia nepaisant drastiško kainų skirtumo. 

Lūpų dažai nėra kažkas dėl ko eičiau iš proto, nes dienos metu labai daug užkandžiauju, geriu vandenį, arbatą arba kavą ir neturiu nei noro, nei laiko nuolatos taisyti lūpų makiažą mažame veidrodėlyje, o bet koks netobulumas mane erizna, tad renkuosi tik bespalvį balzamą. Vis dėlto, kartais norisi viską padaryti iki galo. Nusprendžiau išbandyti smėlio spalvos lūpų blizgį. Pradėkime nuo to, kad lūpų blizgis man yra visiškai nauja makiažo priemonė, nes įprastai naudoju matinius lūpų kremus ar lūpų dažus. Didžiausias e.l.f. Lip Lacquer (Natural) privalumas yra skonis. Kai lūpų dažai skaniai kvepia, tai jau beveik nieko nebestebina, bet šie dar ir turi saldų skonį. Spalva ant lūpų pasiskirsto tolygiai, bet ilgai tokia neišlieka ir subėga į vieną liniją (turbūt dėl tų pačių priežasčių, dėl kurių lūpas dažausi retai). Nepaisant to, gavau viską, ko galima tikėtis iš lūpų blizgio už 5,50 Eur.

Žinoma, savo favoritą pasilikau pabaigai. Žemės spalvų šešėlių palečių yra pilna visur, bet juk kiekvienas atspalvis nors šiek tiek skiriasi, tiesa? Žinau, kad ne tik aš save šitaip teisinu, tad čia geriau nieko neteiskime. Įrašo pradžioje kalbėdama apie šokiruojančias kainas, galvoje turėjau būtent e.l.f. Mad for Matte Eyeshadow Palette matinių atspalvių šešėlių paletę. Lietuvoje ją galima įsigyti už 22,90 Eur, o tai jau yra ganėtinai daug. Paletę sudaro 10 skirtingų atspalvių, kurių pagalba galima sukurti tiek dieninį, tiek vakarinį šiltų arba šaltų atspalvių makiažą. Pati įprastai renkuosi šiltesnius tonus (3, 5, 8), tačiau visų dešimties atspalvių pigmentacija yra labai gera, spalvos lengvai sklaidomos šepetėliu ir ilgai išliekančios. Prieš naudodama šešėlius visada naudoju theBalm Put A Lid On It bazę, kurią užtvirtinu kompaktine pudra arba šviesiausio atspalvio šešėliais ir taip akių makiažas išsilaiko visą dieną arba aktyvų vakarą. Vokus visada paruošiu taip pat, bet tikrai ne vien dėl to galiu nesivarginti tikrinti savęs veidrodyje. Gal kada nors parengsiu įrašą ar nufilmuosiu filmuką apie nevykusias dekoratyvinės kosmetikos priemones, bet tikrai yra nemažai produktų, kuriems nepadės net pati geriausia bazė. Gaila, kad ir tokios kompanijos kaip Maybelline vis dar leidžia sau be jokios gėdos į rinką paleisti tokius produktus, kurie savo kokybe nė iš tolo neprilygsta kitai to paties gamintojo produkcijai. Kadangi nesu specialistė, kaip mėgėja prie šios paletės prikibti negaliu. Priešingai, savo kategorijoje ji gerokai pranoksta kitas drugstore paletes tiek kokybe, tiek dizainu. Kitaip nei, pavyzdžiui, aptarta švytėjimo suteikianti pudra, Mad For Matte paletė atrodo daug prabangesnė - turi veidrodėlį, todėl yra sunkesnė ir suteikia malonesnę patirtį ją naudojant, dėžutė yra itin paprasta, bet tik pačia geriasuia prasme, nes nėra perkrauta nereikalingais elementais, o spalvos viduje išdėstytos patogiai, atrodo tvarkingai. Nors pas mus ji ir kainuoja daug, yra verta kiekvieno išleisto cento, todėl tikrai rekomenduoju, jei reikia naujos universalios šešėlių paletės ar tiesiog norisi išbandyti e.l.f. kosmetiką. Žinote, jei kas paklaustų, ar jau bandei.

Taigi, tokia mano patirtis ir pastebėjimai. Manau, kad yra nemažai žmonių, kuriems testavimas su gyvūnais lemia, ar jie pirks tam tikras prekes, ar ne, todėl pabaigai noriu paminėti, kad e.l.f. kosmetika ne tik draugiška gyvūnams, bet visa jų produkcija nuo lūpų dažų iki makiažo šepetėlių yra ir veganiška, turi PETA sertifikatą.


No comments:

Post a Comment